+371 25605580
Katlakalna 9A
Rīga, LV-1073

Atver jaunāko “ELDO” veikalu Ozolniekos

Datums: 04. novembris, 2022

Vietējais Latvijas uzņēmumu mazumtirdzniecības veikalu tīkls “ELDO” paplašina veikalu tīklu un atver jaunāko “ELDO” veikalu Ozolniekos, Stadiona ielā 14.

Šobrīd visā Latvijas teritorijā ir vairāk kā 10 “ELDO” mazumtirdzniecības vietas, bet pakāpeniski plānots paplašināt veikalu tīklu, atverot jaunas tirdzniecības vietas arī citviet Latvijā, tādējādi nostiprinot zīmola pozīcijas tirgū.

Zīmola nosaukums “ELDO” veidojies no vārda “Eldorado” atvasinājuma, kas plašāk sabiedrībai pazīstama kā leģendām apvīta bagātību zeme jeb Zelta pilsēta, ko savulaik labklājības nolūkā meklējuši daudzi jūras ceļotāji. Mūsdienās apzīmējumu “Eldorado” izmanto kā metaforu vietai, kur pieejama liela bagātība.

Pamatojoties uz “Eldorado” - bagātību zemes leģendu, “ELDO” zīmola koncepts paredz savos veikalos piedāvāt plašu un daudzveidīgu preču sortimentu lielajos iepakojumos par īpaši izdevīgām cenām, iegādājoties produktus vairumā. Izdevīga produktu iegāde lielajos iepakojumos ir ērta, iegādājoties produktus ilgtermiņa uzglabāšanai vai lielākiem pasākumiem un notikumiem, kā arī ģimenēm, dažādiem uzņēmumiem un organizācijām.

Tirdzniecības vietas ar zīmola nosaukumu “ELDO” attīsta vietējo uzņēmumu apvienība SIA “Latvian Retail Management”, ko veido vietējā kapitāla mazumtirdzniecības uzņēmumu tīkli AS “Diāna”, SIA “Gabriēla”, SIA “LEKON” un SIA “AA&CO”.

“ELDO” – Tas ir labais! Labākā izvēle ikvienam!“CITRO” kāpina apgrozījumu un plāno vērienīgas investīcijas

Vietējo uzņēmumu apvienības mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” 2021. gadā sasniedzis vairāk nekā 111,5 miljonu eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 9% vairāk nekā gadu iepriekš. Pateicoties izmaksu optimizācijai un darba...

Lasīt vairāk

“Latvijas Mazumtirgotāju biedrība” (LMB) aicina uzmanīties no krāpniekiem, kas darbojas tirdzniecības uzņēmumu vārdā

Latvijas Mazumtirgotāju biedrība vērš uzmanību uz jaunu krāpniecības shēmu un brīdina par krāpniekiem, kas tirdzniecības uzņēmumu vārdā mēģina izkrāpt naudas līdzekļus no iedzīvotājiem.

Lasīt vairāk

“CITRO” zīmols nostiprinās Rīgā, atklājot veikalu Imantā

Vietējais Latvijas uzņēmumu mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” nostiprina zīmola pozīcijas Rīgā, atklājot jaunāko veikalu Imantā, Kurzemes prospektā 160a. Jaunatvērtais “CITRO” veikals ir jau piektais “CITRO” zīmola k...

Lasīt vairāk