+371 25605580
Katlakalna 9A
Rīga, LV-1073

“CITRO” atklāj E-veikalu Ventspilī un Rēzeknē

Datums: 16. aprīlis, 2020

Vietējais Latvijas uzņēmumu mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” ārkārtas situācijas apstākļos ir izveidojis e-veikalu, lai nodrošinātu pircējiem drošu un ērtu attālināto iepirkšanos. Sākotnēji iepirkšanās tiešsaistē vai pirkuma pasūtīšana pa tālruni pieejama Ventspils un Rēzeknes novadu iedzīvotājiem, pakāpeniski e-veikala pakalpojumus un pasūtījumu izņemšanas punktus plānots attīstīt un piedāvāt arī citos novados, kur pārstāvēts “CITRO” zīmols.

Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs: “Lai nodrošinātu pircējiem iespēju iegādāties nepieciešamos produktus attālināti, mēs spējām ātri pielāgoties ārkārtas situācijai un operatīvi nodrošināt pircējiem iespēju pasūtīt produktus gan pa tālruni, gan veicot pirkumus tiešsaistē. Tā mēs varam nodrošināt svaigus produktus arī tiem iedzīvotājiem, kuriem veikala apmeklējums nav iespējams, tostarp vecāka gada gājuma iedzīvotājiem, jaunajām māmiņām un citām riska grupām. Jau pirmajās e-veikala ieviešanas dienās, vērojot iedzīvotāju pieprasījumu, redzam, ka e-veikala izveide ir pareizais attīstības virziens, ko pircēji atzinīgi novērtē. Turpmāk plānojam to pakāpeniski attīstīt, pilnveidojot sortimenta piedāvājumu un ieviešot piegādes iespējas un pasūtījumu izņemšanas punktus arī citos “CITRO” zīmola pārstāvētajos novados.”   

“CITRO” zīmola e-veikals šobrīd pieejams www.citro.lv. Produktu piedāvājums aptver faktiski visas produktu kategorijas, kas pieejamas arī “CITRO” tirdzniecības vietās, sākot ar pārtikas produktiem, higiēnas un saimniecības precēm, produktiem bērniem, mājdzīvniekiem u.c. produktu grupām. Attālināti produktu pasūtījumu iespējams pieteikt  gan tiešsaistē, gan pa tālruni vai e-pastā. Pasūtījumu piegāde uz mājām vai pasūtījuma pieteikšana izņemšanai “CITRO” veikalā šobrīd tiek nodrošināta Ventspils un Rēzeknes novadu iedzīvotājiem. 

Ventspilī pasūtījumus var pieteikt zvanot pa tālruni 28621498 vai veicot pasūtījumu tiešsaistē www.citro.lv, vienlaikus var izvēlēties sev ērtāko pasūtījuma saņemšana veidu – piegādi uz mājām vai izņemšanu “CITRO” veikalā, Andreja ielā 5, Ventspilī. 

Rēzeknē pasūtījumus var veikt tiešsaistē www.citro.lv, pa tālruni 20127051 vai rakstot e-pastu [email protected]. Tāpat tiek nodrošināta piegāde mājās vai pasūtījuma izņemšana “CITRO” veikalā Latgales ielā 18, Rēzeknē. 

Papildus “CITRO” darbinieku un pircēju drošībai, veicot piegādi uz mājām, tiek nodrošināti valstī noteikto piesardzības pasākumu ievērošana un higiēnas prasības drošai pasūtījumu piegādei. Savukārt pasūtījuma izņemšanai “CITRO” tirdzniecības vietās tiek nodrošina ērta piekļuve atsevišķai kasei norēķiniem un tikai attālināto pasūtījumu saņemšanai. Pasūtījumu piegāde un saņemšana tiek nodrošināta 7 dienas nedēļā. 

Vietējo uzņēmumu apvienību SIA “Latvian Retail Management” veido vietējā kapitāla mazumtirdzniecības uzņēmumu tīkli AS “Diāna”, SIA “Gabriēla”, SIA “LEKON” un SIA “AA&CO”. Uzņēmumu apvienība pārstāv “CITRO” zīmola veikalu tīklu ar 76 tirdzniecības vietām visā Latvijā.“CITRO” zīmols paplašina veikalu tīklu

Vietējais Latvijas uzņēmumu mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” paplašina tirdzniecības vietu skaitu, atverot četrus jaunus veikalus ar “CITRO” zīmolu un tādējādi nostiprinot savas tirgus pozīcijas Kurzemes reģionā. Uzņ...

Lasīt vairāk

Atklājot “CITRO” zīmola veikalus Rēzeknē, noslēgusies pāreja uz jauno zīmolu

Līdz ar “CITRO” veikalu atklāšanu Rēzeknē noslēgusies uzņēmumu apvienības SIA “Latvian Retail Management” pāreja uz jauno “CITRO” zīmolu. Uzņēmumu apvienībā iesaistījušie Latvijas vietējie uzņēmumi AS “Diāna”, SIA “Gabriēla...

Lasīt vairāk

Ventspilī atklāti pirmie “CITRO” zīmola veikali

Ventspilī atklāti pirmie jaunizveidotā zīmola “CITRO” veikali. Mazumtirdzniecības tīkls “CITRO” izveidots, apvienojoties vietējiem uzņēmumiem AS “Diāna”, SIA “Gabriēla” un SIA “LEKON”, izveidojot apvienību SIA “Latvian Retai...

Lasīt vairāk