+371 25605580
Katlakalna 9A
Rīga, LV-1073

“CITRO” paplašina e-veikalu Talsos, Kuldīgā, Ludzā un Kārsavā

Datums: 18. decembris, 2020

Strauji augot e-veikala pieprasījuma apjomam, mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” operatīvi palielinājis e-veikala kapacitāti esošajās teritorijās un paplašinājis tā darbības tīklu, nodrošinot drošu un ērtu attālināto iepirkšanos arī Talsu, Kuldīgas, Kārsavas un Ludzas novadu iedzīvotājiem. Lai mazinātu COVID-19 izplatības riskus, “CITRO” aicina iedzīvotājus iepirkties pārdomāti un droši - savlaicīgi plānot veikalu apmeklējumu un ievērot visas piesardzības prasības, kā arī izmantot drošu un ērtu iepirkšanos interneta veikalā www.citro.lv

Stājoties spēkā jauniem papildus ierobežojumiem COVID-19 izplatības mazināšanai, pasūtījumu apjoms “CITRO” e-veikala tīklā Ventspilī un Rēzeknē palielinājies vairākkārtīgi. Vienlaikus novērota liela iedzīvotāju interese par drošu un ērtu attālinātu preču pasūtīšanu arī citos novados, kuros pārstāvēts “CITRO” zīmols.

“Reaģējot uz augošo pieprasījumu un stājoties spēkā jauniem ierobežojumiem, mēs pieņēmām lēmumu operatīvi paplašināt “CITRO” e-veikala darbības teritoriju, sniedzot iespēju arī citviet reģionos iedzīvotājiem pasūtīt preces attālināti. Šobrīd faktiski esam vienīgais tirdzniecības tīkls, kas reģionos, kuros pārstāvēts “CITRO” veikalu tīkls, iedzīvotājiem nodrošina attālinātu preču pasūtījumu veikšanu un piegādi uz vēlamo adresi. Līdz šim pircēji atzinīgi novērtējuši “CITRO” e-veikala piedāvājuma daudzveidību, kvalitāti un servisu, ko apliecina jaunu pasūtījumu apjoma pieaugums un atkārtoti veikti pasūtījumi. Līdz ar pieprasījuma pieaugumu, esam kāpinājuši e-veikala kapacitāti un pasūtījumu apstrādi ar piegādi varam veikt salīdzinoši operatīvi - tās pašas dienas ietvaros. Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un rūpīgi plānot iepirkšanos, apmeklējot tirdzniecības vietas ievērot visus piesardzības pasākumus vai pēc iespējas izvēlēties attālinātu iepirkšanos e-veikalā, jo tas ir ātri, ērti, droši un vienkārši,” aicina Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs.

Ņemot vērā COVID-19 saslimstības rādītāju pieaugumu un straujo izplatību, vietējais Latvijas uzņēmumu mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO”  aicina iedzīvotājus iepirkties pārdomāti un savlaicīgi plānot veikalu apmeklējumu vai izmantot drošu un ērtu iepirkšanos interneta veikalā www.citro.lv un veicot preču pasūtījumu pa tālruni.

Ventspilī pasūtījumus var veikt www.citro.lv vai pieteikt zvanot pa tālruni +371 28621498, izvēloties sev ērtāko pasūtījuma saņemšana veidu – piegādi uz mājām vai izņemšanu “CITRO” veikalā, Andreja ielā 5, Ventspilī.

Talsos pasūtījumus var veikt www.citro.lv vai pa tālruni +371 22725551 ar iespēju saņemt pasūtītās preces uz vietas “CITRO” veikalā, Dundagas ielā 21, Talsos.

Kuldīgā pasūtījumus var veikt www.citro.lv vai zvanot pa tālruni +371 22725553. Visus veiktos pasūtījumus var izņemt “CITRO” veikalā Mucenieku ielā 26, Kuldīgā.

Rēzeknē pasūtījumus var veikt tiešsaistē www.citro.lv vai pa tālruni +371 20127051, pasūtījumu piegāde tiek nodrošināta uz vēlamo adresi vai ar izņemšanu “CITRO” veikalā Latgales ielā 18, Rēzeknē.

 “Latvian Retail Management” izvirza mērķi līdz 2025.gadam pakāpeniski atteikties no sprostos turētu vistu olām

Latvijas uzņēmumu apvienības SIA “Latvian Retail Management” partneri, īstenojot korporatīvo sociālo atbildību, izvirzījuši mērķi līdz 2025.gadam pakāpeniski atteikties no sprostos turētu dējējvistu olu tirdzniecības veikalu...

Lasīt vairāk

Pandēmija maina uzsvarus

Pandēmija lika ātrāk pieņemt lēmumus un kāpināt attīstības tempu, tostarp pirmajiem uzsākt pārtikas un nepārtikas produktu piegādi reģionu iedzīvotājiem. Esam gatavi turpināt veiksmīgi uzsākto un virzīties uz priekšu!

Lasīt vairāk

“CITRO” un “ELDO” sniegs iespēju ģimenēm iegūt finanšu atbalstu vesela gada garumā

Vietējo Latvijas uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” veikalu tīkli “CITRO” un “ELDO” atklāj Latvijas ģimeņu loteriju, kurā ikvienam ir iespēja laimēt papildu finanšu atbalstu ģimenes budžetam vesela gada garumā. ...

Lasīt vairāk