+371 25605580
Katlakalna 9A
Rīga, LV-1073

“CITRO” un “ELDO” tīklā var ziedot savu depozītu labdarībai

Datums: 08. decembris, 2022

No šī gada 8. decembra “CITRO” un “ELDO” veikalu tīklu automatizētajos dzērienu depozīta iepakojuma nodošanas punktos jeb taromātos ir iespējams ziedot labdarībai savu depozīta maksu par nodotajiem iepakojumiem.

Ziedojumu iespējams novirzīt trīs dažādām labdarības iniciatīvām – Ukrainas bēgļu bērniem Latvijā, trūcīgiem senioriem vai dzīvnieku patversmēm visā Latvijā.

Veikt depozīta maksas ziedojumu taromātā ir ļoti vienkārši – ikviens var nodod depozīta iepakojumus sev tuvākajā taromātā un sekojot līdzi taromāta ekrānā redzamajai instrukcijai – pēc tukšo dzērienu iepakojumu nodošanas taromātā ir jāizvēlas iespēja “ZIEDOT” nevis “IZŅEMT”. Tādējādi depozīta maksu var ziedot kādai no piedāvātajām labdarības iniciatīvām.

Vienā iepakojumu nodošanas reizē iespējams ziedot tikai vienam labdarības virzienam. Ja tomēr vēlaties ziedot arī citam labdarības virzienam, tad iepakojumi jānodod vairākos piegājienos, katru reizi izvēloties citu labdarības iniciatīvu. Ja vēlaties ziedot tikai daļu no depozīta maksas, arī tad iepakojumi jānodod vairākos piegājienos – vienu daļu ziedojot, bet par otru daļu saņemot depozīta kuponu pirkumiem.

Mazumtirdzniecības veikalu tīklos “CITRO” un “ELDO” ir izvietoti vairāk kā 75 depozīta nodošanas punkti, kas ērti pieejami iedzīvotājiem Latvijas reģionos un pilsētās. Dzērienu depozīta iepakojumu ir iespējams nodot gan automatizētos depozīta nodošanas punktos jeb taromātos un kioskos, gan manuāli uz vietas “CITRO” tirdzniecības vietās.

Neskaidrību gadījumā, aicinām sekot līdzi norādēm pie depozīta sistēmas nodošanas punktiem “CITRO” tirdzniecības vietās vai vērsties pie pārdevēja.

Ar “CITRO” depozīta punktiem var iepazīties sadaļā “Veikali”Rēzeknē atklāj lielāko “CITRO” veikalu Latgales reģionā

Turpinot mazumtirdzniecības veikalu tīkla “CITRO” paplašināšanu, Rēzeknē atklāts lielākais “CITRO” veikals Latgales reģionā, kas atradīsies jaunuzcelta tirdzniecības centra telpās, Stacijas ielā 20a. Tirdzniecības centra kop...

Lasīt vairāk

Atver jaunāko “ELDO” veikalu Ozolniekos

Vietējais Latvijas uzņēmumu mazumtirdzniecības veikalu tīkls “ELDO” paplašina veikalu tīklu un atver jaunāko “ELDO” veikalu Ozolniekos, Stadiona ielā 14.

Lasīt vairāk

“CITRO” kāpina apgrozījumu un plāno vērienīgas investīcijas

Vietējo uzņēmumu apvienības mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” 2021. gadā sasniedzis vairāk nekā 111,5 miljonu eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 9% vairāk nekā gadu iepriekš. Pateicoties izmaksu optimizācijai un darba...

Lasīt vairāk