+371 25605580
Katlakalna 9A
Rīga, LV-1073

Oktobrī par 40% audzis “CITRO” e-veikalu pasūtījumu apjoms

Datums: 13. novembris, 2021

Līdz ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī un papildus noteiktiem ierobežojumiem, kas attiecas arī uz mazumtirdzniecības veikalu darba laika ierobežošanu, strauji audzis pasūtījumu apjoms mazumtirdzniecības zīmola “CITRO” e-veikalā. Šī gada oktobrī pasūtījumu apjoms pieaudzis par 40%, salīdzinot ar septembra mēnesi.

Līdz ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī un papildus noteiktiem ierobežojumiem, kas attiecas arī uz mazumtirdzniecības veikalu darba laika ierobežošanu, strauji audzis pasūtījumu apjoms mazumtirdzniecības zīmola “CITRO” e-veikalā. Šī gada oktobrī pasūtījumu apjoms pieaudzis par 40%, salīdzinot ar septembra mēnesi.

Reģionu iedzīvotāji arvien biežāk izmanto e-komercijas priekšrocības un iespēju iegādāties preces attālināti. “CITRO” e-veikala pircēju pasūtījumus arvien biežāk veido plānoti pirkumi ikdienas preču patēriņam vairākām dienām, lai pēc iespējas samazinātu nepieciešamību lieki doties uz veikalu.

Vienlaikus, turpinoties Covid-19 saslimstības rādītāju pieaugumam, “CITRO” aicina iedzīvotājus iepirkties pārdomāti un droši - savlaicīgi plānot veikalu apmeklējumu un ievērot visas piesardzības prasības, kā arī izmantot drošu un ērtu iepirkšanos interneta veikalā citro.lv/e-veikals.

“CITRO” zīmola e-veikalā ir plašs pārtikas un nepārtikas preču sortiments, kas aptver faktiski visas produktu kategorijas, sākot ar pārtikas produktiem, higiēnas un saimniecības precēm, produktiem bērniem, mājdzīvniekiem u.c. produktu grupām. Pasūtījumu piegāde uz mājām vai pasūtījuma pieteikšana izņemšanai “CITRO” veikalā šobrīd tiek nodrošināta Ventspils un Rēzeknes novadu iedzīvotājiem.

Ventspilī pasūtījumus var pieteikt ventspils.citro.lv, izvēloties sev ērtāko pasūtījuma saņemšana veidu – piegādi uz mājām vai izņemšanu “CITRO” veikalā, Andreja ielā 5, Ventspilī.

Rēzeknē pasūtījumus var veikt rezekne.citro.lv, piesakot piegādi uz vēlamo adresi vai pasūtījuma izņemšanu “CITRO” veikalā Latgales ielā 18, Rēzeknē.

“CITRO” darbinieku un pircēju drošībai, veicot piegādi uz mājām, tiek nodrošināti valstī noteikto piesardzības pasākumu ievērošana un higiēnas prasības drošai pasūtījumu piegādei.

“CITRO” atgādina, ka Covid-19 izplatības mazināšanai un papildus drošībai, apmeklējot tirdzniecības vietas, veikalu apmeklētājiem ir jāievēro visas valstī noteiktās piesardzības prasības – vismaz 2m fiziska distance no pārējiem veikalu apmeklētājiem, roku higiēna, dezinficējot rokas, un obligāta sejas aizsargmaskas valkāšana.Noskaidroti “Lielās ģimenes loterijas” uzvarētāji

Noskaidroti vietējo Latvijas uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” veikalu tīklu “CITRO” un “ELDO” Lielās ģimenes loterijas uzvarētāji. Vesela gada garumā 15 loterijas uzvarētāji ik mēnesi saņems finanšu papildināj...

Lasīt vairāk

“CITRO” savā jubilejā sveic šā gada 8.novembrī dzimušos mazuļus

Turpinot pērn uzsākto tradīciju, mazumtirdzniecības tīkls “CITRO” arī šogad, atzīmējot zīmola izveides otro gadadienu, sveic Latvijas jaunās ģimenes, kurās mazulis sagaidīts šā gada 8.novembrī - tajā pašā datumā, kad pirms ...

Lasīt vairāk

Nesamērīgi vakcinācijas termiņi draud ar darbaspēka krīzi reģionos, iespējams pat veikalu slēgšanu

“Latvijas Mazumtirgotāju Biedrība”, kurā apvienojušies Latvijas pašmāju pārtikas mazumtirdzniecības zīmoli “ELVI” un “CITRO”, atklātā vēstulē valdībai vērš uzmanību uz situāciju nozarē, kas draud izvērsties par vērienīgu dar...

Lasīt vairāk