+371 25605580
Katlakalna 9A
Rīga, LV-1073

Rēzeknē atklāj lielāko “CITRO” veikalu Latgales reģionā

Datums: 25. novembris, 2022

Turpinot mazumtirdzniecības veikalu tīkla “CITRO” paplašināšanu, Rēzeknē atklāts lielākais “CITRO” veikals Latgales reģionā, kas atradīsies jaunuzcelta tirdzniecības centra telpās, Stacijas ielā 20a. Tirdzniecības centra kopējā platība ir vairāk kā 2434m2 un pusi no tās aizņem “CITRO” zīmola veikals, tāpēc jaunatklātais tirdzniecības centrs nodēvēts “CITRO” zīmola vārdā. Latgales reģionā lielākā “CITRO” veikala izveidē un koncepta “Svaigums ikdienai!” ieviešanā ieguldīti vairāk nekā 700 000 eiro, bet kopējās tirdzniecības centra būvniecības izmaksas ir ap 3 miljoniem eiro.

Jaunatvērtais “CITRO” veikals ir lielākais zīmola veikals Latgales reģionā, tas veidots, balstoties uz mazumtirdzniecības zīmola “CITRO” konceptu “Svaigums ikdienai!”, kas paredz mūsdienīgu un modernu vidi, atbilstoši pircēju ērtībām, nodrošinot daudzveidīgu pārtikas un nepārtikas preču izvēli, kā arī svaigu produktu un pašu ražotās produkcijas sortimentu, ietverot plašu klāstu no vietējo ražotāju un zemnieku saimniecību piedāvājuma.

“Atklājot lielāko “CITRO” veikalu Latgales reģionā, mums bija svarīgi radīt vidi, kur pircējiem tiek nodrošināta mūsdienīga un ērta iepirkšanās, kā arī plašas sortimenta izvēles iespējas, tostarp gan vietējā reģiona ražotāju produkcija, gan mūsu pašu ražotās produkcijas piedāvājums. Lai nodrošinātu iespēju uz vietas gatavot pašu ražotas maltītes un konditorejas izstrādājumus, ko ikvienam pircējam ir iespējams arī pasūtīt, esam ieguldījuši energoefektīvu iekārtu uzstādīšanā, bet pircēju ērtībai ir nodrošinātas ērtas pašapkalpošanās kases, kur ikviens pircējs pats var operatīvi veikt preču norēķinus. Papildus tam Latgales reģionā tiek nodrošināta arī iespēja attālināti pasūtīt preces www.citro.lv interneta veikalā un izvēlēties ērtāko piegādes veidu uz izvēlēto adresi Rēzeknē vai saņemt preces uz vietas veikalos Kārsavā un Ludzā. Ar jaunākā “CITRO” veikala atvēršanu Rēzeknē mēs viennozīmīgi nostiprinām zīmola līdera pozīciju Latgales reģionā,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” zīmola pārstāvis, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs.Atver jaunāko “ELDO” veikalu Ozolniekos

Vietējais Latvijas uzņēmumu mazumtirdzniecības veikalu tīkls “ELDO” paplašina veikalu tīklu un atver jaunāko “ELDO” veikalu Ozolniekos, Stadiona ielā 14.

Lasīt vairāk

“CITRO” kāpina apgrozījumu un plāno vērienīgas investīcijas

Vietējo uzņēmumu apvienības mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” 2021. gadā sasniedzis vairāk nekā 111,5 miljonu eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 9% vairāk nekā gadu iepriekš. Pateicoties izmaksu optimizācijai un darba...

Lasīt vairāk

“Latvijas Mazumtirgotāju biedrība” (LMB) aicina uzmanīties no krāpniekiem, kas darbojas tirdzniecības uzņēmumu vārdā

Latvijas Mazumtirgotāju biedrība vērš uzmanību uz jaunu krāpniecības shēmu un brīdina par krāpniekiem, kas tirdzniecības uzņēmumu vārdā mēģina izkrāpt naudas līdzekļus no iedzīvotājiem.

Lasīt vairāk