+371 25605580
Katlakalna 9A
Rīga, LV-1073

Ieguldot 1 miljonu eiro, “CITRO” paplašina veikalu tīklu Rīgā

Datums: 18. marts, 2022

Vietējais Latvijas uzņēmumu mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” paplašina veikalu tīklu Rīgā, atverot jaunāko “CITRO” veikalu Āgenskalnā. Kopumā, ieguldot 1 miljonu eiro zīmola koncepta – “Svaigums ikdienai!” attīstīšanā, līdz gada beigām plānots atvērt vairākus “CITRO” zīmola veikalus Rīgā. Jaunatvērtais “CITRO” veikals Āgenskalnā ir trešais “CITRO” zīmola veikals Rīgā, bet jau aprīlī plānots atvērt nākamo “CITRO” veikalu Ziepniekkalnā un līdz gada beigām plānots atvērt vēl vairākus jaunus “CITRO” veikalus Rīgā, tādejādi nostiprinot zīmola pozīcijas galvaspilsētā.

Mazumtirdzniecības zīmola “CITRO” koncepts paredz mūsdienīgu un modernu vidi, atbilstoši pircēju ērtībām, nodrošinot daudzveidīgu pārtikas un nepārtikas preču izvēli, kā arī svaigu produktu un pašu ražotās produkcijas sortimentu, ietverot plašu klāstu no vietējo ražotāju un zemnieku saimniecību piedāvājuma.

“Mazumtirdzniecības zīmols “CITRO” mērķtiecīgi turpina zīmola attīstību un tirdzniecības tīkla pārklājuma paplašināšanu, attīstot darbību arī galvaspilsētā Rīgā. Šogad plānots pakāpeniski atvērt vairākus veikalus galvaspilsētā, tādējādi nostiprinot “CITRO” zīmola klātbūtni Rīgā. “CITRO” pircēji novērtē mūsdienīgu un ērtu iepirkšanās vidi, kā arī daudzveidīgu un plašu piedāvājumu. Līdz ar to “CITRO” veikalu tīkla attīstību un modernizāciju plānojam atbilstoši jaunākajām mazumtirdzniecības tendencēm, lai pircējiem nodrošinātu patīkamu vidi, ērtu iepirkšanos un daudzveidīgu preču sortimentu, tostarp plašu vietējo ražotāju piedāvājumu,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” zīmola pārstāvis, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs.

Jaunatvērtais “CITRO” zīmola veikals atradīsies tirdzniecības centra telpās Āgenskalnā, Mazā nometņu ielā 29. Veikala telpas ir pilnībā renovētas saskaņā ar “CITRO” zīmola konceptu “Svaigums ikdienai” un energoefektivitātes veicināšanai ir uzstādītas modernas iekārtas energoresursu efektīvai izmantošanai. Tāpat pircēju ērtībai pie veikala ir pieejama ērta uzbrauktuve pircējiem ar kustību traucējumiem, kā arī jaunajām ģimenēm ar bērnu ratiņiem.

Rūpēs par vides ilgtspēju “CITRO” veikalā Āgenskalnā ir pieejams depozīta iepakojuma nodošanas punkts, kur ikviens var nodot tukšo depozīta iepakojumu un saņemt kuponu, ko varēs izmantot preču iegādei pirkuma veikšanas laikā.

Ar “CITRO” zīmola konceptu “Svaigums ikdienai!” Rīgā šobrīd darbojas jau trīs veikali: jaunatvērtais “CITRO” veikals Āgenskalnā, Mazā Nometņu iela 29,  “CITRO MINI” Imantā, Slokas ielā 142a un “CITRO” veikals Purvciemā, Detlava Brantkalna ielā 15 k-1, bet jau aprīlī plānots atvērt ceturto “CITRO” zīmola veikalu Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 16 k4.Aicina droši iepirkties “CITRO” un “ELDO” tīklu veikalos

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem no šī gada 1.marta būtiski tiek atviegloti Covid-19 izplatības ierobežošanai noteiktie drošības pasākumi tirdzniecībā, bet no 1.aprīļa ierobežojumus plānots atcelt.

Lasīt vairāk

“CITRO” un “ELDO” tīkls aptur preču iepirkumu no Krievijas un Baltkrievijas

Latvijas vietējo uzņēmumu apvienība “Latvian Retail Management”, kas pārstāv mazumtirdzniecības veikalu tīklus “CITRO” un “ELDO”, ir apturējusi Krievijā un Baltkrievijā ražotu preču iepirkumu. Šāds lēmums pieņemts paužot atb...

Lasīt vairāk

Rūpēs par vides ilgtspēju, ir jāmaina ikdienas paradumi

Mēs visi vēlamies dzīvot sakārtotā, drošā un tīrā vidē, vēl jo vairāk, vēlamies, lai tādā vidē dzīvo arī mūsu bērni un mazbērni. Tāpēc ir svarīgi jau šodien pieņemt lēmumus nākotnes vārdā un ieviest pozitīvus ieradumus ikdie...

Lasīt vairāk