+371 25605580
Katlakalna 9A
Rīga, LV-1073

Dobelē atvērs jaunu pārtikas veikalu “ELDO”

Datums: 22. augusts, 2023

Turpinot mazumtirdzniecības veikalu tīkla “ELDO” paplašināšanu, Dobelē, Jāņa Čakstes ielā 18 atvērts jaunākais “ELDO” zīmola veikals, nodrošinot pircējiem plašu un daudzveidīgu pārtikas un nepārtikas preču piedāvājumu par īpaši izdevīgām cenām, iegādājoties preces arī vairumā.

“ELDO” zīmola koncepts paredz savos veikalos piedāvāt plašu un daudzveidīgu preču sortimentu par īpaši izdevīgām cenām, iegādājoties produktus vairumā. Izdevīga produktu iegāde vairumā ir ērta un izdevīga, iegādājoties produktus ilgtermiņa uzglabāšanai vai lielākiem pasākumiem un notikumiem, kā arī ģimenēm, dažādiem uzņēmumiem un organizācijām.

Jaunatvērtais “ELDO” veikals atrodas Jāņa Čakstes ielā 18, Dobelē. Lai nodrošinātu ērtu piekļuvi visiem iedzīvotājiem, pie veikala ir izbūvēta ērta autostāvvieta, sakārtota apkārtējās vides pieejamība un izveidota velosipēdu novietne. Pircēju ērtībai pie veikala ir pieejama arī ērta uzbrauktuve pircējiem ar kustību traucējumiem un jaunajām ģimenēm ar bērnu ratiņiem, lai veikals būtu ērti pieejams ikvienam.

Rūpēs par vides ilgtspēju “ELDO” veikalā Dobelē iedzīvotājiem būs pieejams depozīta iepakojuma nodošanas punkts, kur ikviens var nodot tukšo depozīta iepakojumu un saņemt kuponu, ko varēs izmantot, norēķinoties par precēm, pirkuma veikšanas laikā turpat “ELDO” veikalā.

Šobrīd visā Latvijas teritorijā ir vairāk kā 10 “ELDO” mazumtirdzniecības vietas, bet pakāpeniski  plānots paplašināt veikalu tīklu, atverot jaunas tirdzniecības vietas arī citviet Latvijā.

“ELDO” – Tas ir labais! Labākā izvēle ikvienam!“CITRO” tīklā nodoti vairāk kā 6,3 miljoni dzērienu depozīta iepakojumu

Latvijas vietējo uzņēmumu apvienības “Latvian Retail Management” pārstāvēto mazumtirdzniecības veikalu tīklos “CITRO” un “ELDO”, kopš depozīta sistēmas ieviešanas, pircēji nodevuši vairāk nekā 6,3 miljonus dzērienu depozīta ...

Lasīt vairāk

“CITRO” un “ELDO” tīklā var ziedot savu depozītu labdarībai

No šī gada 8. decembra “CITRO” un “ELDO” veikalu tīklu automatizētajos dzērienu depozīta iepakojuma nodošanas punktos jeb taromātos ir iespējams ziedot labdarībai savu depozīta maksu par nodotajiem iepakojumiem.

Lasīt vairāk

Rēzeknē atklāj lielāko “CITRO” veikalu Latgales reģionā

Turpinot mazumtirdzniecības veikalu tīkla “CITRO” paplašināšanu, Rēzeknē atklāts lielākais “CITRO” veikals Latgales reģionā, kas atradīsies jaunuzcelta tirdzniecības centra telpās, Stacijas ielā 20a. Tirdzniecības centra kop...

Lasīt vairāk